بهترین مزون

نحوه انتخاب و خرید مانتو

نحوه انتخاب مانتو

بهترین مکان برای خرید مانتو مزون لباس مانتو است. زیرا در این مکان ها به انواع مختلف طرح و رنگ و جنس مانتو و با قیمت های متفاوت دسترسی دارید و راحت تر می توانید مدل مورد پسند خود را پیدا کنید.

انواع مانتو

 مدل های مختلفی از مانتو در مانتو فروشی ها و مزون لباس مانتو وجود دارد که می توان آن ها را در دسته بندی های زیر قرار داد. بهترین مزون مانتو در کرج می تواند تمام این مدل ها را یکجا در معرض دید مشتری بگذارد.

  • ساده
  • اسپرت
  • مجلسی
  • یونیفرم اداری
  • بهاره، تابستانی، پاییزه، زمستانی
  • دانشجویی

نکات مهم نحوه انتخاب مانتو

برای انتخاب مانتو باید به ویژگی های ظاهری و فصل سال و بودجه خود توجه کرد و بر آن اساس با مراجعه به بهترین مزون مانتو در کرج، مانتو مورد پسند خود را خریداری کنید. در ادامه به دو مورد از مهم ترین ویژگی های موثر در نحوه انتخاب مانتو می پردازیم.

1.انتخاب مانتو متناسب با قد و اندام

هنگام انتخاب مانتو از مزون لباس مانتو دقت کنید که قد خود را در نظر داشته باشید و با توجه به آن مانتو مناسبی را خریداری کنید. معمولا مانتوهایی که بلندی آن ها تا زانو است برای افراد قد بلند مناسب بوده و افرادی که قد کوتاه تری دارند باید مانتوهای بلندی تری بپوشند تا قدشان بلند دیده شود. بنابراین می توان گفت بلندی مانتو با اندازه قد رابطه معکوس دارد. بهترین مزون مانتو در کرج برای خانم های ریز نقش مانتوهای چین دار، پیلی دار و فون را پیشنهاد می کند. همچنین خانم هایی که دارای اضافه وزن هستند بهتر است در نحوه انتخاب مانتو دقت بیشتری داشته باشند و برای اینکه لاغرتر نشان داده شوند می توانند مانتوهایی دارای برش راسته با قدی تا زیر زانو، ترکیب رنگ های تیره تر و با طرح های عمودی خریداری کنند.

 

2.نحوه انتخاب مانتو متناسب با رنگ پوست

توجه به رنگ مانتو در نحوه انتخاب مانتو بسیار موثر است و بستگی به سلیقه افراد دارد. در مزون لباس مانتو شما می توانید مانتوهای مختلفی را در رنگ بندی های متنوع ببینید و از بین آن ها رنگ مورد پسند خود را انتخاب کنید. از نظر بهترین مزون مانتو در کرج باید با توجه به قواعد انتخاب رنگ یک مانتو خوشرنگ انتخاب کرد تا خوش استایل تر و زیباتر به چشم بیایید. انتخاب رنگ مانتو متناسب با رنگ پوست از قواعد مهم در نحوه انتخاب مانتو است.

نحوه انتخاب رنگ مانتو برای پوست های تیره

کسانی که دارای پوست تیره هستند باید مانتویی با رنگ های صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و طوسی روشن را انتخاب کنند تا جذابیت بیشتری داشته باشند و چهره آن ها از یکنواختی خارج شود. همچنین این افراد نباید مانتویی با رنگ های مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی و قرمز تیره انتخاب کنند زیرا هیچ تناسبی با رنگ پوست آن ها نخواهد داشت.

نحوه انتخاب رنگ مانتو برای پوست های روشن

بهترین رنگ مانتو برای افرادی که پوست روشنی دارند رنگ های آبی ملایم، قهوه ای، بژ و آبی سیر است. بنابراین این افراد از پوشیدن رنگ هایی مثل قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنند زیرا این رنگ ها تناسبی با رنگ پوست روشن آن ها ندارد. شما می توانید برای خرید مانتویی متناسب با پوست خود به مزون لباس مانتو مراجعه کنید زیرا در این فروشگاه ها دسترسی به مانتوهایی با رنگ و طرح متنوع فراهم است.

نحوه انتخاب رنگ مانتو برای پوست های معمولی

خانم هایی که پوست معمولی دارند و چهره آن ها نه تیره و نه روشن است با خیال راحت می توانند هر رنگ مانتویی را خریداری کنند. بنابراین نحوه انتخاب مانتو برای این افراد زمان بر نخواهد بود و با مراجعه به بهترین مزون مانتو در کرج می توانند مانتو مورد پسند خود را انتخاب نمایند. برای این افراد مانتوهایی با رنگ های بژ، آبی، سورمه ای، گندمی، مشکی و صورتی بسیار مناسب است و مانتویی با رنگ مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه ای تیره و قرمز نمی تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

جمع بندی

در این مقاله برای خرید مانتو به یک سری نکات مهم مثل نوع پارچه، مدل مانتو، قد و استایل و میزان بودجه اشاره کردیم. بنابراین برای اینکه بتوانید در نحوه انتخاب مانتو موفق عمل کنید باید در هنگام مراجعه به مزون لباس مانتو به این موارد توجه نمایید.

خدمات مشتریان

تماس با ما : 09303915689

شنبه تا پنج شنبه : 9:00 صبح – 9:00 شب

ارتباط با ایمیل